טורבן

כל הסיבות לרכוש טורבן 

כשמדברים על טורבן, רבים מעלים לנגד עיניהם את אותו כיסוי ראש הנפוץ, במיוחד במדינה אסיה, בקרב גברים. את הטורבן המסורתי מרכיבים צעיפים, או לחלופין פיסה ארוכה של בד, אותם כורכים מסביב לראש או לכובע נוסף, פנימי.

מה שחשוב לדעת הוא שבשנים האחרונות יש עלייה משמעותית בביקוש לטורבנים בקרב בנות המין היפה, ככיסוי ראש שיכול להיות גם הצהרה אופנתית: זהו אחד מפריטי החובה עבור נשים יהודיות נשואות, שנדרשות בהתאם להלכה היהודית לכסות את שיער הראש שלהן, אולם הם יכולים להתאים למעשה לכל אישה ובכל גיל. הנה כל מה שחשוב לדעת על הטורבנים ועל היתרונות שאנחנו מציעים עבורכן.

טורבן לנשים: עולם שלם של אפשרויות

טורבן, כאשר הוא לובש את הכובע של כיסוי ראש, הוא מטפחת ארוכה בעלת חור בחלקה הפנימי (בדומה לצינור). השימוש בטורבן פשוט בכל קנה מידה: כל שיש לעשות הוא להכניס את הראש בחור הייעודי ולגלגל את הטורבן, בצורה הנוחה לכן ביותר. בכך מקבלים כיסוי ראש חלקי, ולא מלא, אבל ישנן נשים רבות שזה בדיוק מה שהן מחפשות.

באמצעות הטורבנים שלנו תקבלו את הכיסוי שאת מחפשת, ממש כמו מטפחות כיסוי ראש. ניתן לעשות זאת מטעמי צניעות או אפילו אופנה, תוך דגש על שימוש פשוט ואפשרות להתאמה מהירה למאפיינים ולסגנון שלך. כך למשל בדגמים הנוחים שלנו תמצאו סקוצ’ בחלק האחורי, אותו ניתן לפתוח או לסגור בהתאם להעדפות ולגודל הראש.

אופנה בראש סדר העדיפויות

טורבן הוא אחד מפריטי האופנה המבוקשים ביותר כיום, וממש לא רק בקרב נשים מהמגזר הדתי-מסורתי. תמצאו כיום טורבנים שמבטאים את מגמות העיצוב החמות ביותר בישראל ובעולם, למשל טורבן פייטים מנצנץ בצבע כחול רויאל, על בסיס בד קטיפה, הנחשב לאחד ממוצרי הדגל שלנו. זהו מוצר נוח ונעים לשימוש, שגם יכול לספק לאוזניים שלכן את ההגנה הנדרשת בפני קור בימי החורף הקרים.

את כל היתרונות האופנתיים של הטורבן מקבלים במינימום מאמץ, כך שבתוך שניות תוכלו לשפר באופן משמעותי את המראה. העיצובים הקלאסיים ויוצאי הדופן של הטורבנים מאפשרים שילוב שלהם בהתאם לסוג ההופעה, עם מגוון דגמים “נייטרליים” שיכולים להתאים למעשה לכל הופעה.

טורבן בלחיצת כפתור

החלטת לרכוש טורבן? שוקלת לקנות מטפחות כיסוי ראש וכיסויים נוספים? את במקום הנכון! אתכסיא ART הוקמה מתוך תפיסה שכיסויי ראש הם פריטי לבוש נשיים, טרנדים ואופנתיים בכל קנה מידה. בדומה לפתרונות האחרים שאנחנו מספקים עבורכן, דוגמת מטפחות  על סוגיהן, צעיפים, טייצים וקימונו, גם הטורבנים מבטאים את פאר האומנות, היצירה והרוח החופשית, כאשר אנחנו בכל מקרה שמים דגש על רמת מחירים הוגנת.

באתר תוכלו להתרשם מקטלוג הטורבנים שלנו, ואף לבצע רכישה פשוטה ומאובטחת בכמה לחיצות כפתור. אנחנו מציעים משלוחים עד הבית או למרכזי השירות של צ’יטה, תוך כמה ימי עסקים בלבד, כך שתוכלו להצטייד בפריטים עם מינימום מאמץ. אתן מוזמנות ליצור איתנו קשר בכל שאלה או בקשה לייעוץ.נ

0
    0
    הסל שלי
    רוקני את הסל